Core LED-taskulamppu akulla P2r-core
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtajiin. Kaikki roiskevesisuojattujen alumiinikoteloiden liittimet ovat kullattuja, ja korkealaatuiset linssit levittävät valon tasaisesti vähäisin valohäviöin. Kaikissa valaisimissa on tarkennettava valaisinpää.
Ledlenser Core -sarja on tunnetun P-sarjan uusi sukupolvi.
Toiminto
IP54: Suojaus joka suunnasta tulevaa roiskevettä vastaan ja suojaus sisäisiä pölykertymiä vastaan (pölysuojattu), sekä täysin kosketussuojattu.
Toimitussisältö
Sisältää USB-latauskaapelin.
Malli
Ledlenser kuuluu LED-taskulamppujen teknologiajohtajiin. Kaikki koskettimet roiskevesisuojatuissa alumiinikoteloissa ovat kullattuja, ja korkealaatuiset linssit jakavat valon tasaisesti pienin valohäviöin. Kaikissa valaisimissa on fokusoitava lamppupää.
Ledlenser Core -sarja, tunnetun P-sarjan uusi sukupolvi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 120 lm |
| Pään ⌀ | 15 mm |
| Paloaika | 0.5 h |
| Paino | 36 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 103 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Paloaika, vaihe 2 | 1 h |
| Valovirta vaihe 2 | 50 lm |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valovirta, taso 3 | 15 lm |
| Paloaika vaihe 3 | 5 h |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081468P2R-CORE |
|---|---|
| EAN | 4058205020367 |