LED-taskulamppu C-sarja C7
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toiminto
IP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Toimitussisältö
Sisältää 4× AAA-pariston LR03 1,5 V, 1× rannelenkin, 1× kupongin vyölaukkua varten.
Huomautus
2+5 vuoden takuu rekisteröitymällä osoitteessa www.ledlenser.com.
Ellei alla toisin mainita, myönnämme tuotteillemme valmistajan takuun
- seitsemäksi vuodeksi, jos tuote rekisteröidään verkossa 12 viikon kuluessa ostopäivästä
- kahdeksi vuodeksi, jos rekisteröintiä ei tehdä tai jos rekisteröintiä ei tehdä ajoissa; jotta ladattavat akut (akut) toimisivat oikein, myönnämme myös kahden vuoden takuuajan powercaselle ja akkukotelolle (ei takuuajan pidennystä, ei rekisteröintiä), laskettuna ostopäivästä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 40 lm |
| Pään ⌀ | 37 mm |
| Paloaika | 1–25 h |
| Akkutyyppi | Micro, AAA |
| Paino | 175 g |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Kokonaispituus | 140 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 4 |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Paloaika, vaihe 2 | 2 h |
| Valovirta vaihe 2 | 250 lm |
| Valmistajan merkintä | C7 |
| Akkutyyppi | Micro, AAA |
| Valaistusleveys | 100–300 m |
| Rungon väri | MUSTA |
| Vyökotelo sisältyy toimitukseen | kyllä |
| Edistynyt tarkennusjärjestelmä (AFS) | kyllä |
| Rapid focus | kyllä |
| Kansainvälinen malli | LR3 |
| Valovirta, taso 3 | 400 lm |
| CRI-arvo | 70 |
| Paloaika vaihe 3 | 1 h |
| Sarja | C-sarja |
| Valon väri | kylmänvalkoinen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081447C7 |
|---|---|
| EAN | 4058205038379 |