LED-otsalamppu akulla IH3 Ih3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
LED-otsalamppu paristollaRakenneErittäin kevyt otsalamppu, joka on helppokäyttöinen. Helppo himmentää.
Toiminto
IPX4: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista, mutta ei suojaa vierasesineiltä eikä kosketukselta.
Malli
Ensiluokkainen ja tehokas LED-teollisuus-otsalamppu ammattikäyttöön.
- Kääntyvä valaisinpää ja portaattoman tarkennuksen toiminto.
- Vaihdettava, pestävä otsapanta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Otsalamppu |
|---|---|
| Paino | 133 g |
| Valmistajan merkintä | iH3 |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Akkutyyppi | Micro, AAA |
| IP-suojausluokka | IP X4 |
| Valovirta | 120 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Pään ⌀ | 28 mm |
| Paloaika | 6 h |
| Vyökotelo sisältyy toimitukseen | ei |
| Edistynyt tarkennusjärjestelmä (AFS) | kyllä |
| Smart light technology (slt) | ei |
| Rapid focus | ei |
| Akkutyyppi | Micro, AAA |
| Kemiallinen rakenne | Alkali-mangaani |
| Uudelleenladattava | ei |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 3 |
| Paloaika, vaihe 2 | 60 h |
| Valovirta vaihe 2 | 5 lm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081476IH3 |
|---|---|
| EAN | 4058205000680 |