LED-otsalamppu akulla 500 500
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tehokas LED-otsalamppu, jossa on 2 valotehotasoa ja boost-toiminto. Lampun pään voi tarkentaa
Toimitussisältö
Sisältää latauskaapelin.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Teollisuus- ja yksityiskäyttöön.
- Pöly- ja roiskevesisuojattu standardin IP54 mukaisesti.
- Iskunkestävä standardin IK 07 mukaisesti.
Sopimaton käyttö
- Ei sovellu lasten käytettäväksi.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä altista lamppua voimakkaalle lämmölle, suoralle auringonvalolle tai avotulelle.
- Älä käytä lamppua, jos kotelo vaurioituu.
- Avaa kotelo akun vaihtamista varten vain sille tarkoitetusta kohdasta.
- Älä avaa koteloa muihin tarkoituksiin.
- Älä vaihda valonlähdettä.
Rakenne
Tehokas LED-otsalamppu, jossa 2 valotasoa ja boost-toiminto. Lampun pään voi tarkentaa.
Toimitussisältö
Sis. latauskaapelin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Otsalamppu |
|---|---|
| Paino | 248 g |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 15–500 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään; ei mitään; ei mitään |
| Paloaika | 2–68 h; 2–68 h; 2–68 h |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valovirta-boost | 1000 lm |
| Pidennetty paloaika | 35 s |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081347500 |
|---|---|
| EAN | 4069515040839 |