LED-EX-otsalamppu Vizion 2 paristolla 1 1
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Uk - underwater kinetics
- Tuotenumero
- G0815191
- Varastotilanne
- 687kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Litteä, kevyt LED-otsalamppu. Optimaalinen valaistus säädettävien valaisukulmien, 3 valotehotason ja 3 valittavan valokuvion ansiosta. Irrotettava LED-moduuli käytettäväksi paikannusvalona/työvalona. Mukana liukumaton kuminen kypärähihna (tekstiilihihna saatavana lisävarusteena).
Räjähdyssuojattu otsalamppu, testattu voimassa olevien ATEX-direktiivien mukaisesti.
Toiminta
IP67: Suoja tilapäistä upotusta veteen vastaan ja suoja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Toimitussisältö
Sisältää paristot — (3 × AAA).
Rakenne
Litteä, kevyt LED-otsalamppu. Optimaalinen valaistus säädettävien hajontakulmien, 3 valotason ja 3 valittavan keilamuodon ansiosta. Irrotettava LED-moduuli käytettäväksi pysäköintivalona/työvalona. Luistamaton kuminen kypärähihna (tekstiilihihna saatavana lisävarusteena).
Räjähdyssuojattu otsalamppu, testattu voimassa olevien ATEX-direktiivien mukaisesti.
Tekniset tiedot
| Paino | 113 g |
|---|---|
| Valmistajan merkintä | Vizion 2 |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Valovirta | 60 - 250 lm |
| ATEX-vyöhyke | vyöhyke 0; Vyöhyke 21; vyöhyke 0; Vyöhyke 21; vyöhyke 0; Vyöhyke 21 |
| Pään ⌀ | 45 mm |
| Paloaika | 3.5 - 30 h; 3.5 - 30 h; 3.5 - 30 h |
| Valaistusleveys | 60 m |
| Himmennettävä valaistus | ei |
| Akkutyyppi | Micro, AAA |
| Rungon väri | keltainen |
| Instrumentin ominaisuus | soveltuu EX-alueelle |
| Kemiallinen rakenne | Alkali-mangaani |
| Uudelleenladattava | ei |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 3 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0815191 |
|---|---|
| EAN | 032705170108 |