Akkukäyttöinen LED-otsalamppu 300 300
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
LED-otsalamppu, jossa on leveä valokeila koko työalueen optimaaliseen valaisuun. Kosketukseton päälle- ja poiskytkentä kahdella valaistustasolla anturijärjestelmän avulla.
Toimitussisältö
Sisältää latauskaapelin.
Toiminto
IP65: Suojaus suihkuvedeltä kaikista suunnista ja suoja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Teollisuus- ja yksityiskäyttöön.
- Pölytiivis ja roiskevesisuojattu standardin IP 65 mukaisesti.
- Iskunkestävä standardin IK 07 mukaisesti.
Sopimaton käyttö
- Ei sovellu lasten käyttöön.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä altista lamppua voimakkaalle kuumuudelle, suoralle auringonvalolle tai avotulelle.
- Älä käytä lamppua, jos kotelo vaurioituu.
- Älä avaa koteloa.
- Älä vaihda valonlähdettä.
Malli
LED-otsalamppu leveällä valokeilalla koko työalueen optimaaliseen valaisuun. Kosketukseton päälle-/poiskytkentä kahdella valoteholla anturijärjestelmän avulla.
Toimitussisältö
Sis. latauskaapelin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Otsalamppu |
|---|---|
| Paino | 111 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| IP-suojausluokka | IP 65 |
| Valovirta | 100–300 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään; ei mitään; ei mitään |
| Paloaika | 2–6 h; 2–6 h; 2–6 h |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Paloaika, vaihe 2 | 2 h |
| Valovirta vaihe 2 | 300 lm |
| Kokonaisleveys | 47 mm |
| Kokonaispituus | 78 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081493300 |
|---|---|
| EAN | 4062406242480 |