LED-valonheitin himmennystoiminnolla CAS NOVA-4 Nova-4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
LED-valonheitin himmennystoiminnollaToimintoIP65: suojaus joka suunnasta tulevaa vesisuihkua vastaan ja suojaus pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
LED-valonheitin himmennystoiminnolla CAS
Tekniset tiedot
| IP-suojausluokka | IP 65 |
|---|---|
| Valovirta | 400 - 4000 lm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Kokonaispituus | 240 mm |
| Akun jännite | 12 V; 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Kokonaiskorkeus | 230 mm |
| Kokonaisleveys | 104 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081241NOVA-4 |
|---|---|
| EAN | 5708997361016 |