LED-valonheitin 55 W 55 W
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
COB-LED-työvalaisin opaalilasilla tasaisen ja miellyttävän valaistuksen aikaansaamiseksi sekä kahdella roiskevesisuojatulla pistorasialla.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- LED-valonheitin joustavalla jalustalla ja kahdella valotehotasolla sisä-, ulko- ja kosteiden tilojen käyttöön.
- Teolliseen ja yksityiskäyttöön.
- Pöly- ja roiskevesisuojattu IP54:n mukaisesti.
- Kaksi roiskevesisuojattua pistorasiaa ulkoisille kuluttajille.
- Ylikuormitussuoja, kun teho-otto molempien pistorasioiden kautta ylittää 300 W.
- Ylikuormitussuoja palautuu, kun tehonotto on jälleen sallitulla alueella.
Sopimaton käyttö
- Ei sovellu lasten käyttöön.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä altista valaisinta voimakkaalle kuumuudelle, suoralle auringonvalolle tai avotulelle.
- Älä peitä sitä käytön aikana.
- Älä käytä valaisinta, jos kotelo vaurioituu.
- Älä avaa koteloa.
- Älä vaihda valonlähdettä.
Malli
COB-LED-työvalaisin opaalilasilla tasaisen ja miellyttävän valaistuksen aikaansaamiseksi sekä kahdella roiskeveden suojatulla pistorasialla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Valonheitin |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 230 V |
| Paino | 3600 g |
| Kokonaiskorkeus | 84 mm |
| Kokonaisleveys | 292 mm |
| Kokonaispituus | 292 mm |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 2500–5000 lm |
| Liitäntäkaapelin pituus | 5 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08120955 |
|---|---|
| EAN | 4069515011211 |