LED-yleisvalaisin CAS VEGA-LITE Vega-lite
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
LED-yleisvalaisin CASTekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Yleisvalaistus |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 4000 lm |
| Kokonaispituus | 280 mm |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Kokonaiskorkeus | 288 mm |
| Kokonaisleveys | 103 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081244VEGA-LITE |
|---|---|
| EAN | 5708997361047 |