Konehuoneen valaistus Planonlight LED Black Series 30 W
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Planonlight LED Black Series on Planonlight-työvalaisimista tehokkain, tiivein ja kompaktein. Pintaasennusversio joustavilla kiinnitysmahdollisuuksilla vaativimpiin teollisiin käyttökohteisiin.
- Suurin valoteho 157 lumenia/watti LED-lampuilla.
- Täysin huoltovapaa (käyttöikä 50 000 h).
- Ihanteellinen jälkiasennukseen erittäin kompaktien mittojen ansiosta, myös käyttöön hyvin sokkeloisissa koneissa.
- Erittäin monipuolinen: 8 eri mallia (upotettava versio pyynnöstä).
- Joustava kiinnitys: tasopintaan upotettuna tai sopivalla säädettävällä kannattimella 081381 45° kattokiinnitykseen.
- Parannettu ja koeteltu tiivistysperiaate IP68- ja IP69K-luokituksella (emulsiotiivis).
Huomautus
Käyttöjännite 24 V DC – suora liitäntä verkkojännitteeseen (230 V/50 Hz) rikkoo valaisimen!Liitäntä verkkojännitteeseen muuntajan kautta, nro 081375.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Konevalo |
|---|---|
| Paino | 900 g |
| Valmistajan merkintä | 10493 |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 20 mm |
| Kokonaisleveys | 65 mm |
| Kokonaispituus | 430.5 mm |
| Tehonkulutus | 30 W |
| Valovirta | 4000 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Värilämpötila | 6500 K |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Säteilyn avauskulma, kiinteä | 120 astetta |
| Lämpötila-alue | -20 - 55 °C |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08135330 |
|---|---|
| EAN | 2050001919410 |