LED-yleisvalaisin 35 W 35 W
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Varjoton ja häikäisemätön rakenne, jossa laaja valonhajonta.
Kestävä työvalaisin, jossa on sivuilla kumipinnoitetut yksityiskohdat ja viisi kallistuskulmaa asennosta riippuen (90°, 35°, 25°, 15°, 0°). Integroitu kantokahva, PÄÄLLE/POIS-painike takana. Hyväksytty jatkuvaan ulkokäyttöön sekä rakennus- ja asennustyömaille standardin BGI 608 mukaisesti.
Toiminto
IP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Rakenne
Varjoton ja häikäisemätön rakenne, laaja valonjako.
Vankka työvalaisin, sivuilla kumipinnoitetut yksityiskohdat, ja viisi kallistuskulmaa asennosta riippuen (90°, 35°, 25°, 15°, 0°). Integroitu kantokahva, PÄÄLLE/POIS-painike takana. Hyväksytty jatkuvaan käyttöön ulkona sekä rakennus- ja asennuskohteissa BGI 608:n mukaisesti.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Yleisvalaistus |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 230 V |
| Paino | 2300 g |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen; Verkkokäyttöinen; Verkkokäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 163 mm |
| Kokonaisleveys | 256 mm |
| Kokonaispituus | 273 mm |
| Tehonkulutus | 32 W |
| Nimellisjännite | 230 V |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 4920 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään; ei mitään; ei mitään |
| Liitäntäkaapelin pituus | 3 m |
| Värilämpötila | 6500 K |
| Energiatehokkuusluokka | C |
| Säädettävä säteilykulma | 90 astetta; 35 astetta; 25 astetta; 15 astetta; 0 astetta; 90 astetta; 35 astetta; 25 astetta; 15 astetta; 0 astetta; 90 astetta; 35 astetta; 25 astetta; 15 astetta; 0 astetta |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08126835 |
|---|---|
| EAN | 4003644005604 |