Akkukäyttöinen juotoskolvi M12SI201C M12si201c
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G073955M12SI201C
- Varastotilanne
- 31kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
- Saavuttaa käyttölämpötilan vain 20–30 sekunnissa.
- Pään voi lukita 3 asentoon – 0°, 45°, 90°.
- Juotoskärjet voidaan vaihtaa ilman työkaluja.
- Kaksivärinen LED: vihreä vilkkuminen osoittaa, että laite lämpenee; tasainen vihreä osoittaa, että laite on käyttövalmis; punainen osoittaa, että laite on sammutettu, mutta juotoskärki on vielä kuuma.
- Lämpötilan valvonta tasaisen lämpötilan varmistamiseksi käytön aikana.
- LED-työaluevalaistus.
- 100 % järjestelmäyhteensopiva Milwaukee® M12 -tuoteohjelman kanssa.
Akkukäyttöinen juotoskolvi lämpötila-alueelle jopa 400 °C ja lämmitysteho 90 W.
Toimitussisältö
Sis. 1 kpl litiumioniakku 12 V / 2,0 Ah, laturi ja kuljetuslaukku.
Huomautus
Sopiva akku löytyy numerolla 073814 koko MB12.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Juotoskolvi |
|---|---|
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Lämmitysteho | 90 W |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Lämpenemisaika | 30 s |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 12 V |
| Akkukapasiteetti | 2 Ah |
| Valmistajan merkintä | M12SI-201C |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G073955M12SI201C |
|---|---|
| EAN | 4058546029333 |