Radio, akku-/verkkokäyttöinen GPB18VH-6
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kestävä, roiskevesisuojattu (IP54) työmaaradio verkkovirta- ja akkukäyttöön.
Toimitussisältö
Sis. verkkokaapeli, 2 puskuriparistoa, AUX-liitäntäkaapeli, ilman akkuja.
Rakenne
Tehokas radio lataustoiminnolla 12 V- ja 18 V -akuille.
- Ensiluokkainen ääni: DAB+, FM, Bluetooth ®, AUX ja Multi-Speaker-ääni.
- Yhteensopiva L-BOXXin kanssa radion helppoa kuljetusta varten kaikille työmaille.
Toiminto
IP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Rakenne
Kestävä, roiskevesisuojattu (IP54) työmaaradio verkko- ja akkukäyttöön.
Toimitussisältö
Sis. virtajohdon, 2 puskuriakkua, AUX-liitäntäkaapelin, ilman akkuja.
Tekniset tiedot
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V; Bosch 12 V; Bosch 18 V; Bosch 12 V; Bosch 18 V; Bosch 12 V |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Datalähtö | USB-liitäntä; Bluetooth®-liitäntä; USB-liitäntä; Bluetooth®-liitäntä; USB-liitäntä; Bluetooth®-liitäntä |
| Leveys | 249 mm |
| Pituus | 476 mm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen; Akkukäyttöinen; Akkukäyttöinen |
| Korkeus | 336 mm |
| Akun jännite | 12 V; 18 V; 12 V; 18 V; 12 V; 18 V |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G073961GPB18VH-6 |
|---|---|
| EAN | 4053423301526 |