Tynnyrisuppilo teräslevyä A
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Maalattua teräspeltiä − liikenteenharmaa RAL 7043, jauhepinnoitettu. Täyttö terästynnyrin 2 tuuman tulppareiän kautta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tynnyrisuppilo |
|---|---|
| Korkeus | 135 mm |
| Materiaali | teräspelti |
| Tyyppi | A |
| Tilavuus | 30 l |
| ⌀ | 650 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G981500A |
|---|---|
| EAN | 4250101103964 |