Iso jäteastia, vihreä 360
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN EN 840-1, 5 ja 6.
Rakenne
Muovinen iso jäteastia, muodoltaan katkaistu kartio. Yläreunoissa tukevat vahvikeripat. Kannessa kondenssiveden poistokouru ympäriinsä. Kannen kahvat ovat helppokäyttöiset ja viistoon sijoitetut. 4 saranaa (koko 80: 2 saranaa), joissa varmistetut saranatap pultit. Vahvistettu pohja patentoidulla akselirakenteella. Tukeva ulkoinen alusta, jossa vahvistettu, vankka pyöräakseli ja kevyesti rullaavat pyörät. Kansi on varustettu melueristetyllä kannen avauksella ja täyttää melumääräykset direktiivin 2000/14/EU mukaisesti.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Suuri jäteastia |
|---|---|
| Väri | vihreä |
| Syvyys | 880 mm |
| Leveys | 665 mm |
| Paino | 18,6 kg |
| Korkeus | 1115 mm |
| Hyötykuorma yksikkösi mukaan | 144 kg |
| Nimellistilavuus | 360 l |
| Tilavuustoleranssi | -40 / +20 l |
| ⌀ pyörä | 200 mm |
| Väri | vihreä |
| Valmistajan merkintä | Pro Wave -säiliö |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G987802360 |
|---|---|
| EAN | 4052939191454 |