Nestekaapit, tyhjät 1500 1500
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tukeva teräslevyrakenne vahvistetuilla kääntöovilla, lukittavissa liukukahvalla ja sylinterilukolla. Kaikissa kaappirungoissa on yksittäisvedon varmistus. Yksittäisvedon varmistuksen ansiosta vain yksi laatikko voidaan avata kerrallaan. Kaapin kaatumisriski on siksi minimaalinen. Ulosvedettävien hyllyjen ja laatikoiden asennus 25 mm jaolla.
Maalaus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Huomautus
Kaappia voidaan käyttää myös ilman öljykanisteria. Sisustus tarpeen mukaan: sopivat ulosvedettävät hyllyt, ks. nro 980052.
Tekniset tiedot
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Tuotetyyppi | Öljykaappi |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Tehokas korkeus | 1350 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 77 kg |
| Korkeus | 1500 mm |
| Kaapin etulevyt | ovi kokonaan peltinen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9800321500 |
|---|---|
| EAN | 4062406107055 |