Keräysallas 60 litran tynnyreille sis. ritiläverkon 2X60/F
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
Yleinen DIBt-rakennushyväksyntä, Berliini, sekä vaatimustenmukaisuusvakuutus (ÜHP).
Malli
Polyeteeniä (PE) − kevyt, säänkestävä, lujatekoinen. Kartiomainen malli: Sijoituspinta ritiläverkon päällä on suurempi kuin altaan pohjalla. Ritiläverkkoa käyttämällä voidaan varastoida myös 2 tynnyriä.
Käyttö
Ilman tukijalkoja − voidaan asettaa suoraan maahan tai eurolavalle. Koko: tyyppi F: 4 tukijalkaa (alatukikorkeus 100 mm) − yrityksen sisällä tapahtuvaan kuljetukseen haarukkanostimella/trukilla.
Palavien nesteiden varastointi kielletty (koskee Saksaa).
Ohje
Tynnyriteline 60 litran tynnyreille löytyvät numerolla 981490.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vuotokaukalo |
|---|---|
| Säilytys | Varastointi vesi-riskiluokka 1–3; Ympäristölle vaarallisten aineiden varastointi; Syövyttävien aineiden varastointi sallittu; Syttyvien aineiden varastointi kielletty |
| Syvyys | 525 mm |
| Leveys | 725 mm |
| Korkeus | 330 mm |
| Keräystilavuus | 60 l |
| Astioiden lukumäärä | 2 |
| Tynnyrin tilavuus | 60 l |
| Nostokyky | 150 kg |
| Varustettu jalustajaloilla | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9813702X60/F |
|---|---|
| EAN | 4250101102271 |