Jäteastia heiluriluukulla 3
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
Palosuojausluokka A DIN 4102, EN 13501-1.
Malli
Jäteastia, jossa heiluriluukku, palamaton. Tyhjennys irrottamalla astian yläosa. Tilavuus 73 litraa.
Maalipinta
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, syöttöluukku antrasiitti RAL 7016, jauhemaalatut.
Standardi
Paloluokka A DIN 4102, EN 13501-1.
Rakenne
Jäteastia, jossa heiluriluukku, palamaton. Tyhjennetään irrottamalla astian yläosa. Tilavuus 73 litraa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Roskakori |
|---|---|
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Paino | 8.4 kg |
| Korkeus | 680 mm |
| Tyyppi | 3 |
| Tilavuus: | 73 l |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9871403 |
|---|---|
| EAN | 4031068147846 |