Jalustat 50
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Nestekaappeihin nro 980022; 980032.
Rakenne
Hitsattu teräsjalusta, jossa on keräysallas ja ritilä (silmänkoko 25×76 mm). Keräysallas on öljy- ja vesitiiviisti hitsattu. Sinkitty ritilä.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
Saksan vesien suojelulain WHG § 19 määräysten mukaisesti.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Jalustat |
| Materiaalin paksuus | 3 mm |
| Syvyys | 1164 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 44 kg |
| Korkeus | 302 mm |
| Keräystilavuus | 50 l |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G98007250 |
|---|---|
| EAN | 4062406107086 |