Seisomapöytä 750 750
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Seisomapöytä reunataivutetusta teräslevyprofiilista, jossa integroidut kaapelikanavat pöytälevyn alla. 2 kaapeliläpivientiä pöydän jaloissa (sopii Schuko-pistokkeille). Työtaso ja välihylly 25 mm paksusta bambulevystä, öljytty ilman jäämäaineita. Alahylly on korkeussäädettävä.
Maalaus
Jalat ja runko antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattuja.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kirjoituspöytä |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Syvyys | 750 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Levyn paksuus | 25 mm |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 250 kg |
| Korkeus | 1080 mm |
| Syvyys | 750 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Korkeus | 1080 mm |
| Työtaso (paksuus) | 25 mm |
| Alaosan hyllyn korkeudensäätöalue | 306–906 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G974204750 |
|---|---|
| EAN | 4062406785819 |