iFlex Poller ML
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tukevat ja hyvin näkyvät pollarit laitteistojen ja työtilavarusteiden suojaksi. Muotoonpalautuva materiaali: Törmäysenergia absorboituu ja tuote palautuu takaisin alkuperäiseen muotoonsa. Soveltuu myös ulkokäyttöön. Törmäysalue 0 - 1 200 mm. Maksimitörmäysenergia 90°:ssa: 6 900 joulea. Muodon muuttuminen maksimaalisen energian yhteydessä: Kaltevuus 15°. Erittäin suuri sään- ja värinkestävyys.
Toimituksen sisältö
Mukana 4 × M12 suurtehoankkuri.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pollari |
|---|---|
| Korkeus | 835 mm |
| Korkeus | 1200 mm |
| ⌀ | 210 mm |
| Paino | 22 kg |
| Valmistajan merkintä | iFlex pollari 210x1.200 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G994400ML |
|---|---|
| EAN | 5056116751201 |