Corner Guard 1000
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Corner Guard suojaa seinien ulkokulmia ja ovien kehyksiä tunkkien aiheuttamilta tavallisilta tönäisyiltä ja hankausjäljiltä. Helppo ja nopea asentaa tarvittavaan korkeuteen. Maksimitörmäysenergia 90°:ssa: 200 joulea. Törmäysalue 0 - 1000 mm. Erittäin suuri sään- ja värinkestävyys.
Toimituksen sisältö
Sisältää ruuvit ja tulpat.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Törmäyssuoja |
|---|---|
| Syvyys | 100 mm |
| Leveys | 100 mm |
| Korkeus | 1000 mm |
| Syvyys | 100 mm |
| Leveys | 100 mm |
| Korkeus | 1000 mm |
| Paino | 1.6 kg |
| Valmistajan merkintä | FlexiShield-kulmasuoja |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9944101000 |
|---|---|
| EAN | 5056116750419 |