Valaisin säädettävällä varrella PARA.MI 8 8
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Korkealaatuinen ja huoltovapaa LED-tekniikka, 108 lediä. Lampun päässä olevalla käyttöpainikkeella ja säädettävällä automaattisella poiskytkennällä. Portaaton himmennys. Värilämpötila lämmin valkoinen, noin 3000 K.
Lampussa on integroidut ledit. Valonlähteen (ledit) voi vaihtaa valmistaja. Käyttölaite (virtalähde ja kaapeli) on asiakkaan vaihdettavissa.
Pintakäsittely
Hopeanharmaa
Toimitussisältö
Sisältää pöytäpuristimen. Puristusalue 0–70 mm. 3,0 m liitäntäkaapeli pistotulpalla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pöytälamppu / työpistevalaisin |
|---|---|
| Liitäntätyyppi, tulo | C |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 1070 mm |
| Virtakytkin | kyllä |
| Värilämpötila | 3000 K |
| Tehonkulutus | 7 W |
| Valon väri | lämmin valkoinen K |
| Valaisimen pituus | 101 mm |
| Valaisimen korkeus | 11.5 mm |
| Valaisimen leveys | 117 mm |
| LEDien lukumäärä | 108 |
| Valonlähde vaihdettavissa | ei |
| Valaistus | LED |
| Liitäntäkaapelin pituus | 3 m |
| Himmennettävä valaistus | kyllä |
| Kokonaiskorkeus | 1070 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9286608 |
|---|---|
| EAN | 2050002019027 |