Vario-työpenkki laatikostolla 24G, ovi, korkeus 950 mm, Eluplan-levy tumma 20×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Työpöytä tukevasta teräsrakenteesta. Tukijalat 50 mm leveät, poikittaistuennalla. Jalat muoviliukutassuilla, lattiaa säästävät. Mukana 1 pari kulmalevyjä jäykistämiseen. Laatikosto 24G keskitetysti lukittavissa tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliliukukiskoilla ja 75 kg:n kantavuudella.
Maalaus
Runko, tukijalat ja ulosvetolaatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, ulosvetolaatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida; se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
1 kpl jalkarunko, 1 pari kulmalevyjä, laatikosto ulosvetolaatikoilla ja ovella, työtaso.
Huomautus
Hyllyjärjestelmät toimitetaan kokoamattomina, mikä alentaa rahtikustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Varustelu taulukkokäyttö
Ulosvetolaatikon etukorkeus mm: 75, 75, 100
Oven korkeus mm: 525
korkeussäädettävien hyllytasojen määrä: 1
Rakenne
Työpöytä tukevasta teräsrakenteesta. Tukijalat 50 mm leveät, poikkituettu. Jalat muoviliukutuilla, lattiaa säästävät. Mukana 1 pari jäykistyskulmalevyjä. Laatikosto 24G keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla ja 75 kg kantavuudella.
Maalipinta
Runko, tukijalat ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
1 kpl jalkayksikkö, 1 pari kulmalevyjä, laatikosto ulosvedettävillä laatikoilla ja ovella, työtaso.
Huomautus
Hyllykehikot toimitetaan kokoamattomina, mikä alentaa kuljetuskustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Tekniset tiedot
| Levyn paksuus | 50 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Työpöytä |
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 800 kg |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tuotenimen attribuutti | 20×20G |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Työpöydän korkeus | 950 mm |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Työtaso (paksuus) | 50 mm |
| Työtason pituus | 2000 mm |
| Työtaso (syvyys) | 750 mm |
| Sarja | vario |
| Paino | 143 kg |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden määrä | 3 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 20 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×20 |
| Korkeus | 950 mm |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 800 kg |
| Laatikoston tehokas korkeus | 800 mm |
| Laatikoston leveys | 600 mm |
| Laatikoston korkeus | 900 mm |
| Laatikostokaapin syvyys | 650 mm |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Työpöydän korkeus | 950 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 922797 |
|---|---|
| EAN | 4062406085506 |