Vario-työpöytä, laatikosto 24G, ovi, korkeus 850 mm, bambulevy 20×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Työpöytä tukevasta teräsrakenteesta. Tukijalat 50 mm leveät poikkituennalla. Jalat muoviliukutuilla, lattiaa säästävät. Sisältää 1 parin kulmalevyjä jäykistämiseen. Laatikostokaappi 24G keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla ja 75 kg kantavuudella.
Maalipinta
Runko, tukijalat ja ulosvetolaatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, ulosvetolaatikoiden etupinnat antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
1 kpl jalkaosa, 1 pari kulmalevyjä, laatikostokaappi ulosvetolaatikoilla ja ovella, työtaso.
Huomautus
Hyllytelineet toimitetaan kokoamattomina, mikä alentaa rahtikustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Varustelu taulukon käyttö
Ulosvetolaatikon etukorkeus mm: 75, 75
Oven korkeus mm: 525
korkeussäädettävien hyllyjen lukumäärä: 1
Rakenne
Työpöytä vankkaa teräsrakennetta. Tukijalat 50 mm leveät, poikittaistuettu. Jalat muoviliukupaloilla, hellävaraiset lattialle. Mukana 1 pari kulmalevyjä jäykistykseen. Laatikosto 24G keskitetysti lukittavissa tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla ja 75 kg kantavuudella.
Maalaus
Runko, tukijalat ja ulosvedettävien laatikoiden runko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
1 kpl jalkarakenne, 1 pari kulmalevyjä, laatikosto ulosvedettävillä laatikoilla ja ovella, työtaso.
Huomautus
Hyllytasot toimitetaan kokoamattomina, mikä pienentää kuljetuskustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Tekniset tiedot
| Levyn paksuus | 50 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Työpöytä |
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 800 kg |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tuotenimen attribuutti | 20×20G |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Työpöydän korkeus | 850 mm |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Työtaso (paksuus) | 50 mm |
| Työtason pituus | 2000 mm |
| Työtaso (syvyys) | 750 mm |
| Sarja | vario |
| Paino | 133 kg |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden määrä | 2 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 20 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×20 |
| Korkeus | 850 mm |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 800 kg |
| Laatikoston tehokas korkeus | 700 mm |
| Laatikoston leveys | 600 mm |
| Laatikoston korkeus | 800 mm |
| Laatikostokaapin syvyys | 650 mm |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Työpöydän korkeus | 850 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 922781 |
|---|---|
| EAN | 4062406085209 |