Vario-työpöytä laatikostolla 24G, korkeus 850 mm, bambulevy 20×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Työpöytä tukevalla teräsrakenteella. Tukijalat 50 mm leveät, poikittaistuettu. Jaloissa muoviset liukutuet, lattiaa säästävät. Mukana 1 pari kulmalevyjä jäykistykseen. 24G-laatikostokaappi, keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla ja 75 kg:n kantavuudella.
Maalaus
Runko, tukijalat ja ulosvetolaatikon runko vaaleanharmaa RAL 7035, ulosvetolaatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
1 kpl tukijalka, 1 pari kulmalevyjä, laatikostokaappi ulosvetolaatikoilla, työtaso.
Erikoistarvikkeet
Täydentäviä tarvikkeita, esim. manuaalinen korkeudensäätö, pyörät, sivupaneeli jne. löytyy GridLine-yksittäiskomponenteista ryhmässä 92.
Huomautus
Hyllyjärjestelmät toimitetaan kokoamattomina, mikä alentaa kuljetuskustannuksia. Toimitus ilman asennusta.<Varustus taulukon mukaisesti
Ulosvetolaatikon etukorkeus mm: 50, 75, 100, 125, 150, 200
Rakenne
Työpöytä tukevalla teräsrakenteella. Tukijalat 50 mm leveät poikittaistuennalla. Jalat muoviliukutuilla, lattiaa säästävät. Mukana 1 pari kulmalevyjä jäykistykseen. Laatikosto 24G keskitetysti lukittavissa tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla ja 75 kg kantavuudella.
Maalipinta
Runko, tukijalat ja laatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
1 kpl tukijalka, 1 pari kulmalevyjä, laatikosto ulosvetolaatikoilla, työtaso.
Lisävarusteet
Täydentäviä lisävarusteita, kuten manuaalinen korkeussäätö, pyörät, sivuverhous jne. löytyy GridLine-yksittäiskomponenteista ryhmästä 92.
Huomautus
Hyllyjalustat toimitetaan kokoamattomina, mikä alentaa toimituskustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Tekniset tiedot
| Levyn paksuus | 50 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Työpöytä |
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 800 kg |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tuotenimen attribuutti | 20×20G |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Työpöydän korkeus | 850 mm |
| Työtaso (paksuus) | 50 mm |
| Työtason pituus | 1500 mm |
| Työtaso (syvyys) | 750 mm |
| Sarja | vario |
| Paino | 153 kg |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden määrä | 6 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 20 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×20 |
| Korkeus | 850 mm |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 800 kg |
| Laatikoston tehokas korkeus | 700 mm |
| Laatikoston leveys | 600 mm |
| Laatikoston korkeus | 800 mm |
| Laatikostokaapin syvyys | 650 mm |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Työpöydän korkeus | 850 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 922761 |
|---|---|
| EAN | 4062406084943 |