Vario-työpöytä laatikostolla 16G, korkeus 850 mm, bambulevy 12×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Työpöytä vankkaa teräsrakennetta. Jalkaosat 50 mm leveitä, poikittaistuettu. Muoviset liukutuet jaloissa, lattiaa säästävät. Mukana 1 pari liitoslevyjä lisäjäykkyyttä varten. Laatikostokotelointi 16G, keskuslukitus sylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla ja 75 kg kantavuudella.
Maalaus
Runko, jalkaosat ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etusarjat antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Ulosvedettävän laatikon runkoa ei voi konfiguroida; aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
2 × jalkaosat, 1 × pari liitoslevyjä, kotelointi laatikostolla, työtaso.
Lisävarusteet
Täydentävät lisävarusteet, esim. manuaalinen korkeudensäätö, pyörät, sivuverhous jne. löytyvät GridLine-yksittäiskomponenteista ryhmässä 92.
Huomautus
Hyllytasot toimitetaan kokoamattomina, mikä pienentää rahtikustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Varustus taulukon käyttö
Ulosvedettävän laatikon etukorkeus mm: 75, 150
Malli
Työpöytä vankkaa teräsrakennetta. Jalkaosat 50 mm leveät poikittaistuennalla. Jalat muoviliukutassuilla, lattiaa säästävät. Mukana 1 pari liitoslevyjä lisäjäykkyyttä varten. Laatikostokotelo 16G keskuslukituksella sylinterilukon ansiosta.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalivedolla ja 75 kg kantavuudella.
Maalipinta
Runko, jalkaosat ja laatikostorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Vetolaatikon runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
2 × jalkaosaa, 1 × pari liitoslevyjä, kotelo laatikostolla, työtaso.
Erikoisvarusteet
Täydentävät varusteet, esim. manuaalinen korkeudensäätö, pyörät, sivuverhoilu jne., löytyvät kohdasta GridLine yksittäiset komponentit ryhmässä 92.
Huomautus
Hyllykehikot toimitetaan kokoamattomina, mikä alentaa kuljetuskustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Tekniset tiedot
| Levyn paksuus | 50 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Työpöytä |
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 400 kg |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tuotenimen attribuutti | 12×20G |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Työpöydän korkeus | 850 mm |
| Työtaso (paksuus) | 50 mm |
| Työtason pituus | 2000 mm |
| Työtaso (syvyys) | 750 mm |
| Sarja | vario |
| Paino | 96 kg |
| Laatikoiden tehokas leveys | 300 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden määrä | 2 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 12 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 12×20 |
| Korkeus | 850 mm |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 400 kg |
| Laatikoston tehokas korkeus | 225 mm |
| Laatikoston leveys | 400 mm |
| Laatikoston korkeus | 300 mm |
| Laatikostokaapin syvyys | 650 mm |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Työpöydän korkeus | 850 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 922041 |
|---|---|
| EAN | 4062406083366 |