Vario-työpöytä 2 laatikostolla, korkeudensäätö kallistuslaitteella, korkeus 950 mm, Eluplan-taso tumma
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Työpenkki tukevaa teräsrakennetta. Kaappi GARANT-korkeudensäädöllä ja kääntölaitteella nro 967568 koko 120, sis. ruuvipenkki nro 967100 koko 120. Kaapin leveys ruuvipenkki-kaappi 16G, sisältäen ulosvetolaatikon. Laatikostokaappi 24G keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla ja 75 kg:n kantavuudella. Ruuvipenkillinen kaappi: ovi voidaan lukita tappisylinterilukolla. Ulosvetolaatikkoa ei voi lukita.
Maalaus
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
1 kpl kaappi ulosvetolaatikoilla, 1 kpl kaappi sisältäen korkeudensäädön kääntölaitteella ja ruuvipenkillä, työtaso.
Erikoisvarusteet
Täydentävät lisävarusteet, esim. manuaalinen korkeudensäätö, pyörät, sivupaneelit jne. löytyvät GridLine-yksittäiskomponenteista ryhmässä 92.
Huomautus
Hyllystöt toimitetaan kokoamattomina, mikä pienentää rahtikustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Varustelu taulukkokäyttö
Ulosvetolaatikon etukorkeus (vasen) mm: 75, 100, 100, 125, 150, 250
Ulosvetolaatikon etukorkeus (oikea) mm: 150
Oven korkeus (oikea) mm: 675
Rakenne
Työpöytä vankkaa teräsrakennetta. Laatikosto, jossa GARANT-korkeudensäätö kallistuslaitteella nro 967568 koko 120, sisältäen ruuvipuristimen nro 967100 koko 120. Ruuvipuristinlaatikoston leveys 16G, sisältäen ulosvedettävän laatikon. Laatikkokaappi 24G keskuslukittava tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla ja 75 kg kantavuudella. Ruuvipuristimella varustettu laatikosto: ovi voidaan lukita tappisylinterilukolla. Ulosvedettävää laatikkoa ei voi lukita.
Maalipinta
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
1 kpl laatikosto ulosvedettävillä laatikoilla, 1 kpl laatikosto sisältäen korkeudensäädön kallistuslaitteella ja ruuvipuristimen, työtaso.
Lisävarusteet
Täydentäviä lisävarusteita, esim. käsikäyttöinen korkeudensäätö, pyörät, sivuverhoilu jne. löytyy GridLine-yksittäiskomponenteista ryhmässä 92.
Huomautus
Hyllykehikot toimitetaan kokoamattomina, mikä alentaa toimituskustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Tekniset tiedot
| Levyn paksuus | 50 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Työpöytä |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 1000 kg |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tuotenimen attribuutti | 20×20G |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Työpöydän korkeus | 950 mm |
| Työtaso (paksuus) | 50 mm |
| Työtason pituus | 2000 mm |
| Työtaso (syvyys) | 750 mm |
| Sarja | vario |
| Paino | 200 kg |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden määrä | 7 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 20 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×20 |
| Korkeus | 950 mm |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 1000 kg |
| Laatikoston tehokas korkeus | 800 mm |
| Laatikoston leveys | 600 mm |
| Laatikoston korkeus | 900 mm |
| Laatikostokaapin syvyys | 650 mm |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Työpöydän korkeus | 950 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 922837 |
|---|---|
| EAN | 4062406085964 |