Vario-työpöytä, 2 laatikostoa 24G, korkeus 850 mm, bambulevy 20×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Työpöytä vakaalla teräsrakenteella. 24G-laatikosto, keskitetysti lukittavissa tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla ja 75 kg kantavuudella.
Maalipinta
Runko, tukijalat ja laatikostorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikostorunkoa ei voi konfiguroida; se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
2 kpl laatikostoa ulosvedettävillä laatikoilla, työtaso.
Huomautus
Hyllykehikot toimitetaan kokoamattomina, mikä alentaa kuljetuskustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Varustelu taulukkokäyttö
Laatikon etukorkeus (vasen) mm: 50, 75, 100, 125, 150, 200
Laatikon etukorkeus (oikea) mm: 75, 75
Oven korkeus (oikea) mm: 525
korkeussäädettävien hyllytasojen määrä (oikea): 1
Rakenne
Työpöytä tukevasta teräsrakenteesta. Laatikosto 24G keskuslukittava tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla ja 75 kg:n kantavuudella.
Maalipinta
Runko, tukijalat ja laatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, ulosvedettävien laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
2 kpl laatikostoa ulosvedettävillä laatikoilla, työtaso.
Huomautus
Hyllyrungot toimitetaan kokoamattomina, mikä pienentää rahtikustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Tekniset tiedot
| Levyn paksuus | 50 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Työpöytä |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 1000 kg |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tuotenimen attribuutti | 20×20G |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Työpöydän korkeus | 850 mm |
| Työtaso (paksuus) | 50 mm |
| Työtason pituus | 2000 mm |
| Työtaso (syvyys) | 750 mm |
| Sarja | vario |
| Paino | 178 kg |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden määrä | 8 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 20 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×20 |
| Korkeus | 850 mm |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 1000 kg |
| Laatikoston tehokas korkeus | 700 mm |
| Laatikoston leveys | 600 mm |
| Laatikostokaapin syvyys | 650 mm |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Työpöydän korkeus | 850 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 922801 |
|---|---|
| EAN | 4062406085537 |