Laatikostokaappi 24G laatikoilla 20×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Laatikostoyksikkö vankkaa teräsrakennetta.
Täysin ulosvedettävät laatikot differential-mallilla ja 75 kg:n kantavuudella.
Alumiiniset kahvalistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstiliuskoilla. Keskuslukittava tappisylinterilukolla.
Maalaus
Runko ja ulosvedettävän laatikon runko vaaleanharmaa RAL 7035, ulosvedettävien laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Ulosvedettävän laatikon runkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.Varustus taulukkokäyttö
Laatikon etukorkeus mm: 50, 75, 100, 125, 150, 200
Rakenne
Laatikostokaappi tukevasta teräsrakenteesta.
Täysin ulosvedettävät laatikot differointiliukukiskoilla ja 75 kg kantavuudella.
Alumiiniset tartuntalistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstiliuskoilla. Keskitetysti lukittavissa tappisylinterilukolla.
Maalipinta
Runko ja laatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikon runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työpöydän runko |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tuotenimen attribuutti | 20×20G |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 77 kg |
| Tehokas korkeus | 700 mm |
| Rullattava | ei |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Ovet | kyllä |
| Laatikoiden määrä | 6 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 20 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×20 |
| Laatikoiden etulevyn korkeus | 50 mm; 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm |
| #N/A | 700 mm |
| Ovien määrä | 0 |
| Ulosvedettävien hyllyjen lukumäärä | 0 |
| Älä avaa suojusta | kyllä |
| Alarakenne korkeussäädettävän työpisteen alle | ei |
| Asennus työpenkkiin | Kansi lattialla pystyasennossa |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 500 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 20 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Korkeus | 800 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 77 kg |
| Sisäleveys | 550 mm |
| Tehokas korkeus | 700 mm |
| Korkeus | 800 mm |
| Tehollinen leveys | 550 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 927600 |
|---|---|
| EAN | 4062406110116 |