Kaappi 16G, omaan varusteluun vetolaatikoilla 12×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
16G-kotelo, omavarusteluun ulosvedettävillä laatikoilla, vankasta teräsrakenteesta. Keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Maalipinnoite
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Kun runko varustetaan laatikoilla, on huomioitava, että yksittäisten laatikoiden etukorkeuksien summa on yhtä suuri kuin rungon tehollinen korkeus.
Koot 600 ja 700 soveltuvat vain Ready-to-go-työpöytiin.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Koot 200–500 ja 800–900 asennettavaksi GridLine Vario -työpöytään.
- Koot 600 ja 700 asennettavaksi GridLine Ready to go -työpöytään.
- Enintään kokoon 500 asti asennus yhdessä jalkarungon kanssa.
- Koosta 800 alkaen laatikostoyksikkö korvaa jalkarungon. Valitse korkeus niin, että se vastaa vastakkaisella puolella olevaa jalkarunkoa tai laatikostoyksikköä.
- Huomioi enimmäiskantavuudet.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Asenna vain niihin kuuluviin reikiin.
Sopimaton käyttö
- Lattialla seisova kotelo ei ole yhdistettävissä sivupaneeliin eikä takaosan mediakiskoon.
Rakenne
Kaappi 16G, omaan varusteluun vetolaatikoilla, vankkaa teräsrakennetta. Keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Kun runko varustetaan laatikoilla, on varmistettava, että yksittäisten laatikoiden etukorkeuksien summa vastaa rungon efektiivistä korkeutta.
Koko 600 ja 700 soveltuvat vain Ready-to-go-työpöytiin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työpöydän runko |
|---|---|
| Rakenneversio | yksilölliseen sisustukseen |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Tuotenimen attribuutti | 12×20G |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Paino | 18 kg |
| Tehokas korkeus | 625 mm |
| Rullattava | ei |
| Ovet | ei |
| Laatikoiden määrä | 0 |
| #N/A | 625 mm |
| Ovien määrä | 0 |
| Ulosvedettävien hyllyjen lukumäärä | 0 |
| Älä avaa suojusta | kyllä |
| Alarakenne korkeussäädettävän työpisteen alle | ei |
| Asennus työpenkkiin | Alusta tarvitaan |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 300 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 12 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Korkeus | 700 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Paino | 18 kg |
| Sisäleveys | 350 mm |
| Tehokas korkeus | 625 mm |
| Korkeus | 700 mm |
| Tehollinen leveys | 350 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 927412 |
|---|---|
| EAN | 4062406111243 |