Laatikosto 24G oikeakätisellä ovella, omavarusteluun ulosvedettävillä laatikoilla 20×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
24G-laatikosto ovella, oman varustelun toteuttamiseen ulosvedettävillä laatikoilla, vankkaa teräsrakennetta. Keskuslukittava tappisylinterilukolla.
Ovi oikeakätisellä pysäytyksellä.
Maalipinnoitus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovi antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattuja.
Huomautus
Kun runko varustetaan laatikoilla, on huomioitava, että yksittäisten laatikoiden etusarjan korkeuksien summa on yhtä suuri kuin rungon efektiivinen korkeus.
Koko 600/425 ja 700/525 soveltuu vain Ready-to-go-työpöydille.
Varustelu (taulukkokäyttö)
korkeussäädettävien hyllytasojen määrä: 1
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Koko 200–500 ja 800–900 asennettavaksi GridLine Vario -työpöytään.
- Koko 600 ja 700 asennettavaksi GridLine Ready to go -työpöytään.
- Kokoon 500 asti asennus yhdessä jalkapäädyn kanssa.
- Koosta 800 alkaen laatikosto korvaa jalkapäädyn. Valitse korkeus siten, että se vastaa vastakkaisella puolella olevaa jalkapäätyä tai laatikostoa.
- Huomioi enimmäiskuormitukset.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Asenna vain niille tarkoitettuihin reikiin.
Soveltumaton käyttö
- Lattialla seisova kotelo ei ole yhdistettävissä sivupaneeliin ja takaiseen mediakiskoon.
Rakenne
Laatikosto 24G ovella, omavarusteluun ulosvedettävillä laatikoilla, vankkaa teräsrakennetta. Keskuslukittava tappisylinterilukolla.
Ovi oikeakätinen.
Maalaus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovi antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Huomautus
Kun runko varustetaan laatikoilla, on huomioitava, että yksittäisten laatikoiden etukorkeuksien summa on yhtä suuri kuin rungon tehokas korkeus.
Koko 600/425 ja 700/525 sopivat vain Ready-to-go-työpenkeille.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työpöydän runko |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Tuotenimen attribuutti | 20×20G |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Syvyys | 650 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 35.3 kg |
| #N/A | 250 mm |
| Korkeus | 900 mm |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Korkeussäädettävien hyllytasojen lukumäärä | 1 |
| Sisäleveys | 550 mm |
| Toteutus | yksilölliseen sisustukseen |
| Oven tehokas korkeus | 525 mm |
| Ovenpysäytin | Oikea |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 927725 |
|---|---|
| EAN | 4062406111748 |