Lipputaso 24G ovella, oikeakätinen / ulosvedettävät laatikot 20×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laatikosto vankkaa teräsrakennetta.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla ja 75 kg:n kantavuudella.
Alumiiniset vetolistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstiliuskoilla. Keskuslukitus tappisylinterilukolla.
Ovi oikeakätisellä stopparilla.
Maalaus
Runko ja ulosvedettävien laatikoiden runko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etuosat antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Ulosvedettävän laatikon runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Koko 600 ja 700 sopii vain Ready-to-go-työpöytiin.
Varustelu taulukon käyttö
Laatikon etukorkeus mm: 75, 75
Oven korkeus mm: 625
korkeussäädettävien hyllytasojen määrä: 1
Toteutus
Laatikostoyksikkö vankkaa teräsrakennetta.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentialuiskolla ja 75 kg kantavuudella.
Alumiiniset vetolistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstinauhat. Keskuslukitus tappisylinterilukolla.
Ovi oikeakätinen.
Maalipinta
Runko ja laatikostorunko vaaleanharmaa RAL 7035, ulosvedettävien laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikostorunkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Koko 600 ja 700 soveltuvat vain Ready-to-go-työpöytiin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työpöydän runko |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukituslieriö |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tuotenimen attribuutti | 20×20G |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Syvyys | 650 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 52 kg |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden määrä | 2 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 20 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×20 |
| Laatikoiden etulevyn korkeus | 75 mm; 75 mm |
| #N/A | 150 mm |
| Ovien määrä | 1 |
| Älä avaa suojusta | kyllä |
| Korkeus | 900 mm |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Sisäleveys | 550 mm |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Oven tehokas korkeus | 625 mm |
| Ovenpysäytin | Oikea |
| Oven korkeus | 625 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 927610 |
|---|---|
| EAN | 4062406110277 |