Laatikosto 16G, vasenkätisellä ovella, omaa varustelua varten laatikoilla 12×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ovi vasenkätisellä saranoinnilla.
Kansi 16G ovella, omaa varustelua varten ulosvedettävillä laatikoilla, tukevaa teräsrakennetta. Keskuslukittava tappisylinterilukolla.
Maalaus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovi antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Huomautus
Kun runko varustetaan laatikoilla, on huomioitava, että yksittäisten laatikoiden etukorkeuksien summa on yhtä suuri kuin rungon efektiivinen korkeus.
Koko 600/425 ja 700/525 sopii vain Ready-to-go-työpöytiin.
Varustus pöytäkäyttöön
korkeussäädettävien hyllytasojen lukumäärä: 1
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Koko 200–500 ja 800–900 asennettavaksi GridLine Vario -työpöytään.
- Koko 600 ja 700 asennettavaksi GridLine Ready to go -työpöytään.
- Enintään kokoon 500 asti asennus yhdessä jalkarungon kanssa.
- Koosta 800 alkaen laatikosto korvaa jalkarungon. Valitse korkeus niin, että se vastaa vastakkaista jalkarunkoa tai laatikostoa.
- Huomioi enimmäiskantavuudet.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Asenna vain sille tarkoitettuihin reikiin.
Sopimaton käyttö
- Lattiaseisova kansi ei ole yhdistettävissä sivupaneeliin ja takana olevaan mediakiskoon.
Rakenne
Ovi vasenkätisellä saranoinnilla.
Kotelointi 16G ovella, omaa varustelua varten laatikoilla, tukevasta teräsrakenteesta. Keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Maalaus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovi antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Huomautus
Kun runko varustellaan laatikoilla, on huomioitava, että yksittäisten laatikoiden etukorkeuksien summan tulee olla yhtä suuri kuin rungon tehokas korkeus.
Koot 600/425 ja 700/525 soveltuvat vain Ready-to-go-työpöytiin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työpenkin runko |
|---|---|
| Rakenneversio | yksilölliseen varusteluun |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Tuotenimen attribuutti | 12×20G |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Syvyys | 650 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Paino | 20 kg |
| Rullattava | ei |
| #N/A | 75 mm |
| Ovien määrä | 1 |
| Älä avaa suojusta | kyllä |
| Asennus työpenkkiin | Aluslevy tarvitaan |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 12 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Korkeus | 600 mm |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Korkeussäädettävien hyllytasojen lukumäärä | 1 |
| Sisäleveys | 350 mm |
| Oven tehokas korkeus | 425 mm |
| Ovenpysäytin | Vasen |
| Oven korkeus | 425 mm |
| Leveys G:ssä | 12 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 927422 |
|---|---|
| EAN | 4062406264963 |