Laatikosto 16G ovella, oikeakätisellä saranoinnilla, omaan varusteluun ulosvedettävillä laatikoilla 12×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
16G-kaappi ovella, omalle varustelulle vetolaatikoilla, tukevasta teräsrakenteesta. Keskuslukitus tappisylinterilukolla.
Ovi oikeakätisellä saranoinnilla.
Maalipinta
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovi antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Huomautus
Kun runko varustetaan laatikoilla, on huomioitava, että yksittäisten laatikoiden etukorkeuksien summa on yhtä suuri kuin rungon tehokas korkeus.
Koko 600/425 ja 700/525 soveltuvat vain Ready-to-go-työpöytiin.
Varustelu taulukkokäyttö
korkeussäädettävien hyllytasojen määrä: 1
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Koot 200–500 ja 800–900 asennukseen GridLine Vario -työpöytään.
- Koot 600 ja 700 asennukseen GridLine Ready to go -työpöytään.
- Asennus kokoon 500 asti yhdessä jalkayksikön kanssa.
- Koosta 800 alkaen laatikostoyksikkö korvaa jalkayksikön. Valitse korkeus niin, että se vastaa vastakkaisella puolella olevaa jalkayksikköä tai laatikostoyksikköä.
- Huomioi maksimaaliset kantavuudet.
- Vetolaatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Asenna vain niille tarkoitettuihin reikiin.
Sopimaton käyttö
- Lattiaseisova kaappi ei ole yhdistettävissä sivupaneeliin eikä takaosan mediakiskoon.
Rakenne
Suojakotelo 16G ovella, omaan varusteluun ulosvedettävillä laatikoilla, tukevasta teräsrakenteesta. Keskuslukittava nastasylinterilukolla.
Ovi oikeakätisellä saranoinnilla.
Maalipinta
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovi antrasiitti RAL 7016, jauhemaalatut.
Huomautus
Kun runko varustetaan laatikoilla, on huomioitava, että yksittäisten laatikoiden etukorkeuksien summa on sama kuin rungon tehollinen korkeus.
Koko 600/425 ja 700/525 soveltuu vain Ready-to-goo-työpöydille.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työpöydän runko |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Tuotenimen attribuutti | 12×20G |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Syvyys | 650 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Paino | 20 kg |
| Rullattava | ei |
| #N/A | 75 mm |
| Ovien määrä | 1 |
| Älä avaa suojusta | kyllä |
| Asennus työpenkkiin | Tarvitaan alusta |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 12 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Korkeus | 700 mm |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Korkeussäädettävien hyllytasojen lukumäärä | 1 |
| Sisäleveys | 350 mm |
| Oven tehokas korkeus | 525 mm |
| Ovenpysäytin | Oikea |
| Oven korkeus | 525 mm |
| Leveys G:ssä | 12 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 927420 |
|---|---|
| EAN | 4062406264956 |