Laatikosto 16G, ovi oikeakätisellä saranoituksella / ulosvedettävät laatikot 12×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Laatikostokaappi tukevasta teräsrakenteesta.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla ja 75 kg kantavuudella.
Alumiiniset vetolistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstiliuskat. Keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Ovi oikeakätisellä saranoinnilla.
Maalipinta
Runko ja laatikostorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikostorunkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Koot 600 ja 700 soveltuvat vain Ready-to-go-työpöytiin.
Varustelu taulukkokäyttö
Ulosvetolaatikon etulevyn korkeus mm: 75, 75
Oven korkeus mm: 625
korkeussäädettävien hyllytasojen määrä: 1
Rakenne
Laatikosto vakaasta teräsrakenteesta.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla ja 75 kg kantavuudella.
Alumiiniset tartuntalistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstinauhoilla. Keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Ovi oikeakätisellä saranoinnilla.
Maalipinta
Runko ja laatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etuosat antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Koot 600 ja 700 soveltuvat vain Ready-to-go-työpöytiin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työpöydän runko |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tuotenimen attribuutti | 12×20G |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Syvyys | 650 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Paino | 43,7 kg |
| Laatikoiden tehokas leveys | 300 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden määrä | 2 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 12 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 12×20 |
| Laatikoiden etulevyn korkeus | 75 mm; 75 mm |
| #N/A | 150 mm |
| Ovien määrä | 1 |
| Älä avaa suojusta | kyllä |
| Korkeus | 900 mm |
| Oven avautumiskulma | 180° |
| Sisäleveys | 350 mm |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Oven tehokas korkeus | 625 mm |
| Ovenpysäytin | Oikea |
| Oven korkeus | 625 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 927305 |
|---|---|
| EAN | 4062406108335 |