Laatikosto 16G ulosvedettävillä laatikoilla 12×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laatikostokaappi vankkaa teräsrakennetta.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla ja 75 kg kantavuudella.
Alumiiniset vetolistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstiliuskoilla. Keskuslukittava tappisylinterilukolla.
Pintakäsittely
Runko ja laatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.Varustus (taulukkokäyttö)
Ulosvetolaatikon etukorkeus mm: 75, 75, 75, 75, 100, 100, 200
Rakenne
Laatikosto vankkaa teräsrakennetta.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla ja 75 kg kantavuudella.
Alumiiniset kahvalistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstinauhoilla. Keskuslukittava tappisylinterilukolla.
Maalaus
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työpöydän runko |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tuotenimen attribuutti | 12×20G |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Paino | 71.4 kg |
| Tehokas korkeus | 700 mm |
| Rullattava | ei |
| Laatikoiden tehokas leveys | 300 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Ovet | kyllä |
| Laatikoiden määrä | 7 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 12 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 12×20 |
| Laatikoiden etulevyn korkeus | 75 mm; 75 mm; 75 mm; 75 mm; 100 mm; 100 mm; 200 mm |
| #N/A | 700 mm |
| Ovien määrä | 0 |
| Ulosvedettävien hyllyjen lukumäärä | 0 |
| Älä avaa suojusta | kyllä |
| Alarakenne korkeussäädettävän työpisteen alle | ei |
| Asennus työpenkkiin | Kupu lattialla seisten |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 300 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 12 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Korkeus | 800 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Paino | 71.4 kg |
| Sisäleveys | 350 mm |
| Tehokas korkeus | 700 mm |
| Korkeus | 800 mm |
| Tehollinen leveys | 350 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas leveys | 300 mm |
| Laatikoiden etulevyn korkeus | 75 mm; 75 mm; 75 mm; 75 mm; 100 mm; 100 mm; 200 mm |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 927300 |
|---|---|
| EAN | 4062406108182 |