Kuusikulmainen työpöytä 20×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Malli 6, jossa 6 ulosvedettävää laatikkoa, malli 7, jossa 7 ulosvedettävää laatikkoa lohkoa kohti.
50 mm paksu Multiplex-pyökkityötaso, vedenkestävästi liimattu. Lakattu värittömällä UV-lakalla.
Kuusikulmainen työpöytä vankkaa teräsrakennetta. 24G-laatikostomoduuli keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskolla ja 75 kg kantavuudella.
Maalaus
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikon etulevyt ja ovet antrasiitti RAL 7016 jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
6 laatikkorunkoa, 6 välilevyä, työtaso, kiinnitystarvikkeet.
Huomautus
Hyllyjärjestelmät toimitetaan kokoamattomina, mikä alentaa rahtikustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Varustelu (taulukkokäyttö)
Ulosvedettävien laatikoiden etukorkeudet mm: 75, 75, 100, 100, 150, 200
Rakenne
Malli 6, jossa 6 vetolaatikkoa, malli 7, jossa 7 vetolaatikkoa per lohko.
50 mm paksu Multiplex-pyökkityötaso, vesitiiviisti liimattu, öljytty.
Kuusikulmainen työpöytä vankkaa teräsrakennetta. Laatikosto 24G keskuslukittava tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla ja 75 kg kantavuudella.
Maalaus
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikostojen etulevyt ja ovet antrasiitti RAL 7016 jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
6 laatikkorunkoa, 6 välilevyä, työtaso, kiinnitystarvikkeet.
Huomautus
Hyllystöt toimitetaan kokoamattomina, mikä alentaa kuljetuskustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Tekniset tiedot
| Levyn paksuus | 50 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kuusikulmainen työpöytä |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 2000 kg |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukituslieriö |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tuotenimen attribuutti | 20×20G |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Työpöydän korkeus | 850 mm |
| Työtason materiaali | Multiplex-pyökki |
| Työtason yläpinta | Lakattu värittömällä lakalla. |
| Sarja | vario |
| Paino | 600 kg |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden määrä | 6 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 20 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×20 |
| Korkeus | 850 mm |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 2000 kg |
| Laatikoston leveys | 600 mm |
| Laatikoston korkeus | 800 mm |
| Laatikostokaapin syvyys | 650 mm |
| Comfortclose | ei |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Työpöydän korkeus | 850 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 925804 |
|---|---|
| EAN | 4062406102135 |