Kulmamoduuli bambulevyllä 1000 mm 1000 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Workstation mLevel.
Rakenne
Työpisteen kulmatyöpiste. Yksinkertainen rakenne teräslevystä tehdyillä tukikulmilla, korkeussäädettävä tukijalka, kantavuus 150 kg. Manuaalinen korkeussäätö mahdollinen.
Maalaus
Jalkaosa antrasiitti RAL 7016 (ei konfiguroitavissa), sivu- ja takaseinät vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Levyn paksuus | 50 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kulmatyöpiste |
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 150 kg |
| Korkeuden tasaus | 25 mm |
| Korkeussäädön toteutus | mekaaninen |
| Työpisteen korkeussäätö | 700–1000 mm |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Syvyys | 800 mm |
| Syvyys | 800 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Työtaso (paksuus) | 50 mm |
| Työtason pituus | 1000 mm |
| Korkeudensäätöalue (työtason yläreuna) alkaen – päättyen | 700–1000 mm |
| Työtaso (syvyys) | 1000 mm |
| Sarja | Työpiste |
| Paino | 32 kg |
| Nostokyky | 150 kg |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 150 kg |
| Korkeussäädön periaate | täydellinen päällysrakenne |
| Kokonaiskorkeus | 1000 mm |
| Vähimmäiskorkeus | 750 mm |
| Työpisteen korkeussäätö | 700–1000 mm |
| Levyn syvyys | 800 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9201161000 |
|---|---|
| EAN | 4062406254988 |