Työ-/alustapukki 1 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Alumiininen työpukki. Portaaton korkeudensäätö 700–1000 mm. Vaihdettava kulutuspinta mäntyä (1000 × 60 × 25 mm). Turvalukitus kartiomaisella kahvalla jokaisessa säätöputkessa. Poikittaisjäykiste molemmissa osissa. Jalustajalat säätöruuveilla tasaukseen. Palkinpäät suojakansilla. Toimitetaan täysin koottuna.
Tekniset tiedot
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 250 kg |
|---|---|
| Paino | 7 kg |
| Nostokyky | 250 kg |
| Korkeudensäätöalue | 700 - 1000 mm |
| Pohjapinta-ala (syvyys) | 780 mm |
| Pohjapinta-ala (leveys) | 500 mm |
| Lattiatelineen materiaali | Alumiini |
| Suojalevyn materiaali | Pyöröpuu |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 250 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9199601 |
|---|---|
| EAN | 4031405304000 |