Kokoontaitettava vaunu Kw1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Teräsputkirunko, ylösnostettava työntöaisa, 2 kiinteää ja 2 kääntyvää pyörää (jarrulla).
Kuormatasona puukuitulevy. TPE-renkaat ja rullalaakeroidut navat.
Maalaus
Briljanttisininen RAL 5007, jauhemaalattu.
Huomautus
Hyllyvaunut toimitetaan kokoamattomina, mikä alentaa rahtikustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taitettava vaunu |
|---|---|
| Kuormatason leveys | 720 mm |
| Jarrullisten kääntyvien pyörien lukumäärä | 2 |
| Kiinteiden pyörien lukumäärä ilman jarrua | 2 |
| Pyörän materiaali | TPE |
| Kuormatason syvyys | 450 mm |
| Tyyppi | KW1 |
| Paino | 15 kg |
| Normi | EN 1757-3 |
| ⌀ pyörä | 125 mm |
| Kuormatason korkeus | 205 mm |
| Maksimikantavuus | 250 kg |
| Korkeus taitettuna | 285 mm |
| Leveys taitettuna | 815 mm |
| Syvyys kokoon taitettuna | 470 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G919810KW1 |
|---|---|
| EAN | 4017976011325 |