Nostopöytävaunu 250
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Profiiliteräs-/teräslevyrakenne, tukeva putkimainen työntöaisa.
Hydraulipumppu kromatulla männällä. Käyttö polkimella. Kahvassa laskuventtiili erittäin tarkkaan ohjaukseen.
2 kiinteää ja 2 kääntyvää pyörää (jarrulla), polyuretaanirenkaat.
Maalaus
Antrasiitinharmaa RAL 7016, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Nostopöytävaunu |
|---|---|
| Leveys | 500 mm |
| Paino | 78 kg |
| ⌀ pyörä | 125 mm |
| Pituus | 1020 mm |
| Kantavuus | 250 kg |
| Nostoalue | 330–910 mm |
| Kuormituspinnan pituus | 830 mm |
| Kuormapinnan leveys | 500 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G919917250 |
|---|---|
| EAN | 4017976068329 |