Nostopöytävaunu
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Profiiliteräs-/teräslevyrakenne, tukeva putkimainen työntöaisa.
Hydraulipumppu kromatulla männällä. Käyttö polkimella. Kahvassa laskuventtiili erittäin tarkkaan ohjaukseen.
2 kiinteää ja 2 kääntyvää pyörää (jarrulla), polyuretaanirenkaat.
Maalaus
Antrasiitinharmaa RAL 7016, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Nostopöytävaunu |
|---|---|
| Kuormatason leveys | 450 mm |
| Leveys | 450 mm |
| Paino | 41 kg |
| ⌀ pyörä | 100 mm |
| Pituus | 930 mm |
| Kantavuus | 150 kg |
| Nostoalue | 265–755 mm |
| Kuormituspinnan pituus | 700 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 919917 |
|---|---|
| EAN | 4017976068312 |