Tasovaunu, putkituet 3 sivulla ja 4 kuormatasoa 8311-1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Hitsattua teräsputkea ja profiiliterästä; päätyseinät, joissa pystysuuntaiset putkipinnat 130 mm:n välein. Yksi pitkittäisseinä putkituilla ripustusta varten. Tasot puumateriaalilevyä, pintakoristeena pyökki. Välitasot säädettävissä 100 mm:n jaolla. Alin taso ei ole säädettävissä. 2 kiinteää ja 2 kääntyvää pyörää (jarrulla), TPE-renkaat ja rullalaakeroidut navat.
Maalipinta
Kirkkaansininen RAL 5007, jauhemaalattu.
Huomautus
Hyllykehikot toimitetaan kokoamattomina, mikä pienentää rahtikustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hyllyvaunu |
|---|---|
| Korkeussäätö porrastettuna | 100 mm |
| Syvyys | 630 mm |
| Leveys | 1169 mm |
| Paino | 85 kg |
| Korkeus | 1800 mm |
| ⌀ pyörä | 200 mm |
| Kokonaiskantavuus | 600 kg |
| Kantavuus per hyllytasо | 90 kg |
| Kuormatason korkeus 3 | 1069 mm |
| Kuormatason korkeus 4 | 1469 mm |
| Kuormatason korkeus 1 | 269 mm |
| Kuormataso 2:n korkeus | 669 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9198818311-1 |
|---|---|
| EAN | 4017976831114 |