Vaakapumppukärry 2000 kg 2000
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Runko ja haarukat vääntöjäykässä kuorirakenteessa.
Vaaka punnitusalueella 1–2000 kg, tarkkuus ± 2 kg. Asteikko 1 kg. LCD-näyttö, kosketusnäyttö, ON/OFF- ja taarapainike, virransyöttö 4 kpl 1,5 V AA-paristoilla (sisältyvät toimitukseen).
Maalipinta
Keltainen/musta, jauhemaalattu.
Seliteteksti
Haarukkapyörät polyuretaania, tandem.
Kääntyvät pyörät polyuretaania.
Toiminta
IP65: Suojaus roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suojaus pölyn tunkeutumiselta (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Rakenne
Runko ja haarukat vääntöjäykässä kuorirakenteessa.
Vaaka, punnitusalue 1–2000 kg, tarkkuus ± 2 kg. Jaon tarkkuus 1 kg. LCD-näyttö, kosketusnäyttö PÄÄLLE/POIS- ja taarapainikkeella, virransyöttö 4 kpl 1,5 V AA-paristoilla (sisältyvät toimitukseen).
Maalaus
Keltainen/musta, jauhemaalattu.
Selitysteksti
Haarukkapyörät polyuretaania, tandem.
Kääntyvät pyörät polyuretaania.
Tekniset tiedot
| Leveys | 540 mm |
|---|---|
| Paino | 117 kg |
| Pituus | 1550 mm |
| Kantavuus | 2000 kg |
| Vaaka | kyllä |
| Kääntyvien pyörien materiaali | Polyuretaani |
| Haarukkapyörän materiaali | Polyuretaani, tandem |
| Haarukan leveys | 160 mm |
| Haarukan pituus | 1150 mm |
| Nostoalue | 85–205 mm |
| Väri | kelta-musta |
| Painoalue | 1 - 2000 kg |
| IP-suojausluokka | IP 65 |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 4 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081557 LR6 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9199152000 |
|---|---|
| EAN | 4017976021225 |