Laatikkomoduuli Cargo Scooter 20×16G:lle 4
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Cargo Scooter -ajoneuvoon tarkoitettu laatikostopäällirakenne vankasta teräslevykotelosta. 100 % ulosvedettävät laatikot, kantavuus 20 kg, alumiiniset tartuntalistat vaihdettavilla ja uudelleenkäytettävillä merkintäliuskoilla. Keskuslukittava tappisylinterilukolla lukkopaneelissa.
Maalaus
Kaksivärinen, jauhemaalattu, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016
Toimitussisältö
Laatikostopäällirakenne kiinnityslevyllä Cargo Scooterille.
Varustelu taulukkokäyttöön
Ulosvetolaatikon etukorkeus mm: 75, 75, 125, 125
Rakenne
Cargo Scooterin laatikkomoduuli, jossa vankka teräslevykotelo. 100 % ulosvedettävät laatikot, 20 kg kantavuus, alumiiniset vetolistat vaihdettavilla ja uudelleenkäytettävillä merkintäliuskoilla. Keskuslukittava tappisylinterilukolla lukkopaneelissa.
Maalaus
Kaksivärinen, jauhemaalattu, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016
Toimitussisältö
Laatikkomoduuli kiinnityslevyllä Cargo Scooteriin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalukaappi |
|---|---|
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 20 kg |
| Tuotenimen attribuutti | 20×16G |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 9 kg |
| Korkeus | 500 mm |
| Tehokas syvyys | 400 mm |
| Ovet | kyllä |
| Laatikoiden määrä | 4 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 20 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 16 |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | yhdellä kädellä |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×16 |
| Asennus työpenkkiin | ei mahdollista |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9156604 |
|---|---|
| EAN | 4069515040310 |