Ulosvedettävä laatikko, yhden käden yksittäislaatikon avauksella, 75 kg 20×24G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii tuotteeseen
Työkalukaapin laatikosto 24×28G nro 931035.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliliu’uilla. Alumiiniset tartuntalistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstiliuskat.
Yhden käden avaus yksittäisille ulosvetolaatikoille estää laatikoita avautumasta kuljetuksen aikana. Ehdottomasti vaaditaan kaikissa asennusvaunuissa.
Kantavuus 75 kg.
Stanssatut reiät uritettujen jakolistojen kiinnitystä varten 25 mm:n jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Maalaus
Ulosvetolaatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalatut. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida; se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvetolaatikko täydellisenä, mukana kummassakin 1 pari liukukiskoja.
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvetolaatikot suljettuina.
- Ulosvetolaatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja kantavalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Soveltumaton käyttö
- Älä tee omin päin muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvetolaatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvetolaatikoiden ja hyllytason päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Sopii
Työkalukaapin laatikostoon 24×28G nro 931035.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Alumiiniset tartuntalistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstinauhat.
Yhden käden avaus yksittäisille ulosvedettäville laatikoille estää laatikoita avautumasta kuljetuksen aikana. Ehdottomasti vaadittu kaikkiin asennusvaunuihin.
Kantavuus 75 kg.
Lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnitystä varten 25 mm jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Maalaus
Ulosvetolaatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, etuosat antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvedettävä laatikko täydellisenä, mukana 1 pari ohjainkiskoja.
Tekniset tiedot
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Tuotetyyppi | Laatikko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 20×24G |
| Tehokas syvyys | 600 mm |
| Sisäleveys | 500 mm |
| Tehokas korkeus | 125 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×24 |
| Paino | 14 kg |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tehokas syvyys | 600 mm |
| Sisäleveys | 500 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Etukorkeus | 150 mm |
| Efektiivinen leveys g | 20 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 24 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | kyllä |
| Käyttöalue | Asennusvaunu |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 931046 |
|---|---|
| EAN | 4062406131876 |