Ulosvetolaatikko yhden käden yksittäislaatikon avauksella, 200 kg 26×24G 300 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaapin laatikostoon 30×28G nro 931155.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla. Alumiiniset vetolistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstinauhat.
Yhden käden lukituksen avaus yksittäisille vetolaatikoille estää laatikoiden avautumisen kuljetuksen aikana. Vaaditaan ehdottomasti kaikissa asennusvaunuissa.
Kantavuus 200 kg.
Lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnitystä varten 25 mm jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Maalaus
Laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Vetolaatikko täydellisenä, mukana 1 pari ohjauskiskoja kutakin laatikkoa kohti.
Tarkoituksenmukainen käyttö
Tarkoituksenmukainen käyttö
- Pidä ovien kääntymisalue vapaana. Pidä ovet ja vetolaatikot suljettuina.
- Vetolaatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja kantavalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, vetolaatikoita ja hyllyjä.
- Älä seiso tai istu kaapin, vetolaatikoiden tai hyllyjen päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Sopii
Työkalukaapin laatikostoon 30×28G nro 931155.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Alumiiniset tartuntalistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstiliuskoilla.
Yhden käden yksittäislaatikon avaus estää laatikoiden avautumisen kuljetuksen aikana. Välttämätön kaikille asennusvaunuille.
Kantavuus 200 kg.
Lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnitykseen 25 mm jaolla (laatikon etulevyn korkeus 75 mm ja suurempi).
Maalipinta
Ulosvetolaatikon runko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalatut. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvetolaatikko täydellisenä, kumpaankin 1 pari ohjainkiskoja.
Tekniset tiedot
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Tuotetyyppi | Laatikko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 26×24G |
| Tehokas syvyys | 600 mm |
| Sisäleveys | 650 mm |
| Tehokas korkeus | 275 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×24 |
| Paino | 21 kg |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | Yksikätinen |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tehokas syvyys | 600 mm |
| Sisäleveys | 650 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Etukorkeus | 300 mm |
| Efektiivinen leveys g | 26 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 24 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | kyllä |
| Käyttöalue | Asennusvaunu |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G931168300 |
|---|---|
| EAN | 4062406132125 |