Asennusvaunu ulosvedettävillä laatikoilla 75 kg 26×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Toimitus sisältää vetolaatikot 26×20G.
Asennusvaunu 30×24G, jossa 2 kuulalaakeroitua kiinteää pyörää ja 2 kuulalaakeroitua kääntyvää pyörää ⌀ 125 mm; juoksupinnassa polyuretaanipinnoite, kääntyvissä pyörissä lukitus. Varustettu nelisivuisella reunalistalla, uritetulla kumimatolla sekä 2K-Haptoprene-työntökahvalla. Yksittäisulosvetosuoja estää useiden vetolaatikoiden avautumisen samanaikaisesti. Laatikkoyksikkö lukittavissa keskitetysti tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Vetolaatikoissa lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnittämistä varten 25 mm jaolla (laatikkofrontin korkeudella 75 mm ja suuremmilla).
Yksittäisten vetolaatikoiden yhden käden avaus estää laatikoiden avautumisen kuljetuksen aikana. Välttämätön kaikissa asennusvaunuissa.
Maalaus
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikkofrontit antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.Pinnoite
Vetolaatikon etulevyn korkeus mm: 75, 100, 125, 300
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntymisalue vapaana. Pidä ovet ja vetolaatikot suljettuina.
- Vetolaatikot työkalujen säilytystä varten.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytystä varten.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja tukevalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja toimintavarmassa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappeja, vetolaatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaappien, vetolaatikoiden tai hyllytasojen päällä.
- Älä aseta esineitä paikoilleen äkisti.
Rakenne
Täydellinen, sisältäen ulosvedettävät laatikot 26×20G.
Asennusvaunu 30×24G, jossa 2 kuulalaakeroitua kiinteää ja 2 kääntyvää pyörää ⌀ 125 mm, juoksupinnassa polyuretaanipinnoite, kääntyvissä pyörissä jarru. Nelisivuinen reunalista, uritettu kumimatto ja 2K-Haptoprene-työntökahva. Yksittäisulosvedon varmistus estää useiden ulosvedettävien laatikoiden samanaikaisen avautumisen. Laatikosto keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Ulosvedettävissä laatikoissa lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnitystä varten 25 mm jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Yhden käden avaus yksittäisille ulosvedettäville laatikoille estää laatikoita avautumasta kuljetuksen aikana. Ehdottomasti vaadittu kaikkiin asennusvaunuihin.
Maalaus
Runko ja laatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikon etuosat antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Tekniset tiedot
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
|---|---|
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Tuotetyyppi | Asennusvaunu |
| Tuotenimen attribuutti | 26×20G |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Tehokas korkeus | 600 mm |
| Rullattava | kyllä |
| Laatikoiden tehokas leveys | 650 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Ovet | kyllä |
| Laatikoiden määrä | 4 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 26 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×20 |
| Laatikoiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 300 mm |
| #N/A | 600 mm |
| Ovien määrä | 0 |
| Elektroninen lukitusjärjestelmä – voidaan konfiguroida uudelleen | kyllä |
| Ulosvedettävien hyllyjen lukumäärä | 0 |
| Älä avaa suojusta | ei |
| Asennus työpenkkiin | ei mahdollista |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 650 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 26 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 95 kg |
| Korkeus | 885 mm |
| Laatikoston korkeus | 700 mm |
| Suojareunalla | kyllä |
| Juoksupinta ilman kuviota | kyllä |
| Jarrullisten kääntyvien pyörien lukumäärä | 2 |
| Kiinteiden pyörien lukumäärä ilman jarrua | 2 |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | Yhden käden |
| Comfortclose | ei |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikoston tehokas korkeus | 600 mm |
| Maksimikantavuus | 600 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 930615 |
|---|---|
| EAN | 4062406352516 |