Asennusvaunu ulosvedettävillä laatikoilla 75 kg 20×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Täydellinen, sisältää ulosvedettävät laatikot 20×20G.
Asennusvaunu koossa 24×24G, jossa 2 kuulalaakeroitua kiinteää ja 2 kääntyvää pyörää ⌀ 125 mm; kulutuspinta polyuretaanipinnoitettu, kääntyvät pyörät jarrulla. Neljältä sivulta reunakoroke, uritettu kumimatto ja 2K-Haptoprene-työntökahva. Yksittäisulosvetosuoja estää useiden laatikoiden avautumisen samanaikaisesti. Laatikosto keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla. Laatikot, joissa rei’itetyt kiinnitysreiät urallisten jakolistojen kiinnitystä varten 25 mm:n jaolla (laatikoiden etulevyn korkeudella 75 mm ja suuremmilla).
Yhden käden avaus yksittäisille ulosvedettäville laatikoille estää laatikoiden avautumisen kuljetuksen aikana. Vaaditaan ehdottomasti kaikille asennusvaunuille.
Maalipinta
Runko ja laatikostorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikostorunkoa ei voi konfiguroida; se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.Pinnoite
Laatikon etulevyn korkeus, mm: 100, 100, 200
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja kantavalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omatoimisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvedettävien laatikoiden tai hyllytason päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Rakenne
Toimitetaan täydellisenä ulosvedettävillä laatikoilla 20×20G.
Asennusvaunu 24×24G, kummallakin puolella 2 kuulalaakeroitua kiinteää ja kääntyvää pyörää ⌀ 125 mm, polyuretaanipinnoitteella kulkupinnassa; kääntyvissä pyörissä jarru. Neljällä sivulla rullaussuoja, uritettu kumimatto ja 2K-Haptoprene-työntökahva. Yksittäisulosvetosuoja estää useiden laatikoiden avautumisen samanaikaisesti. Laatikosto keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla. Ulosvedettävissä laatikoissa lävistetyt reiät uritettujen välilistoiden kiinnitykseen 25 mm jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Yhden käden vapautus yksittäisille ulosvedettäville laatikoille estää laatikoiden avautumisen kuljetuksen aikana. Ehdottoman välttämätön kaikille asennusvaunuille.
Maalaus
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Tekniset tiedot
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
|---|---|
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Tuotetyyppi | Asennusvaunu |
| Tuotenimen attribuutti | 20×20G |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Tehokas korkeus | 400 mm |
| Rullattava | kyllä |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Ovet | kyllä |
| Laatikoiden määrä | 3 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 20 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | Puristinpidin |
| Laatikoiden etulevyn korkeus | 100 mm; 100 mm; 200 mm |
| #N/A | 400 mm |
| Ovien määrä | 0 |
| Elektroninen lukitusjärjestelmä – voidaan konfiguroida uudelleen | kyllä |
| Ulosvedettävien hyllyjen lukumäärä | 0 |
| Älä avaa suojusta | ei |
| Asennus työpenkkiin | ei mahdollista |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 500 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 20 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 68 kg |
| Korkeus | 685 mm |
| Laatikoston korkeus | 500 mm |
| Suojareunalla | kyllä |
| Juoksupinta ilman kuviota | kyllä |
| Jarrullisten kääntyvien pyörien lukumäärä | 2 |
| Kiinteiden pyörien lukumäärä ilman jarrua | 2 |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | Yhden käden |
| Comfortclose | ei |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikoston tehokas korkeus | 400 mm |
| ⌀ pyörä | 125 mm |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 930515 |
|---|---|
| EAN | 4062406352479 |